tem

AQForm - Prosty wybór

thpg

Kluś

Konsola JULITA METAL 75-2F

Konsola JULITA METAL 75-2F

Dostępność: W magazynie

Termin realizacji: 15 dni roboczych

1 080,06 zł

Opis

Książki, filmy, czasopisma, gadżety i inne drobiazgi to nasze małe skarby. Dobrze umieścić je w odpowiednim, strategicznym punkcie mieszkania – tuż na wyciągnięcie ręki. Konsola Julita Metal, prosta w formie, praktyczna i stylowa, z przyjemnością podejmie się tego zadania. Postaw ją obok ulubionego fotela czy w pobliżu ekspresu do kawy. Efekt? Będzie praktycznie, estetycznie i bardzo blisko.

Na wyciągnięcie ręki.

Przedmioty są ważne. Książki, filmy, ubrania, gadżety – gromadzimy je na regale przez całe życie. To one stanowią nasz świat, codzienność, świadczą o nas. Szkoda więc upychać je w kąt, zwłaszcza te cenne lub najbardziej lubiane. Nowoczesna konsola czy metalowy regał, dzięki nim wszystkie ważne przedmioty nie tylko znajdą swoje miejsce, ale też doskonale się zaprezentują. Proponujemy przeróżne metalowe meble industrialne do przechowywania – nasze regały to meble ręcznie robione, pamiętają styl retro oraz czują styl skandynawski, praktyczne, piękne i oryginalne. Więc chodź, przechowaj swój świat. Julitę Metal stworzyliśmy z myślą o wygodzie użytkowania codziennych przedmiotów i ładnej, prostej formie. Nasza konsola ma co najmniej cztery właściwości – posłuży za stolik, przechowa, świetnie wyeksponuje, co trzeba, a do tego dobrze wygląda. Jej prosty kształt i lekka struktura sprawiają, że Julita łatwo dopasowuje się do otoczenia – niezależnie od stylu, w jakim go zaaranżujemy. Jej stabilną podstawę lakierujemy proszkowo na każdy możliwy kolor w zależności od gustu i potrzeb klientów naszej manufaktury.

DŁUGOŚĆ: 100
WYSOKOŚĆ: 75
SZEROKOŚĆ: 30

Uwaga! Tutaj Państwo zamawiacie konsolę Julita Metal 75-2F - wykończenie z grupy RAL (w momencie składania zamówienia prosimy o podanie numeru i nazwy wybranej tkaniny w polu "komentarz do zamówienia" znajdą go Państwo w 6. etapie zakupu "Podgląd zamówienia").

Lakierowanie na złoty kolor + 4% do ceny podstawowej.

Informacje dodatkowe

Kod produktu CF-TD003JUL-75-2F-9005
Kod producenta TD003JUL-75-2F-9005
Producent
Ilość sztuk w opakowaniu 1
Producenci