tem

AQForm - Prosty wybór

thpg

Kluś

Regał HYLLER METAL 100x110

Regał HYLLER METAL 100x110

Dostępność: W magazynie

Termin realizacji: 15 dni roboczych

1 837,71 zł

Opis

Prosty, minimalistyczny regał lub zgrabna konsola – to klucz do świetnej organizacji przyjaznej przestrzeni. Bo z regałem czy konsolą można wszystko. Można na nich posegregować dokumenty, książki lub ciuchy, postawić wazony z kwiatami i komplet doniczek, umieścić telewizor, gustowną lampkę, a nawet stworzyć wygodne miejsce do pracy. Regały i konsole to meble wielofunkcyjne, praktyczne, ponadczasowe. Zwłaszcza te, projektowane z myślą o dalekiej Skandynawii. Meble w stylu skandynawskim nigdy nie wychodzą z mody.

Meble skandynawskie to wielka miłość designu.

Jak powszechnie wiadomo, meble skandynawskie mają dwie podstawowe cechy: minimalizm i ergonomiczność formy oraz jasną paletę barw. Kolekcja regałów i konsol Hyller jak ulał wpisuje się w ten trend. Lekkość i prostota. Forma, która nie obciąża wnętrza, a wręcz przeciwnie – wtapia się w nie, lekko je podkreślając. Reszta to już kwestia naszych upodobań i potrzeb – w zależności, co ułożymy na poszczególnych półkach, temu będzie służył nasz mebel. Meble Hyller proponujemy w dwóch wariantach – z „plecami” i „bokami” oraz „bez pleców”, a także w różnych kolorach.

DŁUGOŚĆ: 100
WYSOKOŚĆ: 110
SZEROKOŚĆ: 35

Uwaga! Tutaj Państwo zamawiacie regał Hyller Metal - wykończenie z grupy RAL (w momencie składania zamówienia prosimy o podanie nazwy wybranego koloru w polu "komentarz do zamówienia" znajdą go Państwo w 6. etapie zakupu "Podgląd zamówienia").

Lakierowanie na złoty kolor + 4% do ceny podstawowej.

Informacje dodatkowe

Kod produktu CF-TD001HYLL100-110-****
Kod producenta TD001HYLL100-110-****
Producent
Ilość sztuk w opakowaniu 1
Producenci